ماچيك زربووسكي (Maciek Szczerbowski) به تازگی همراه با Chris Lavis نخستین فیلم حرفه ای خود Madame Tutli-Putli به تهیه کنندگی NFB را به پایان رسانده است. Szczerbowski در رشته تاریخ مشغول به تحصیل است و بنا به گفته خود واحدی را در زمینه مطالعات مذهبی آشوریها و بابلیها گذرانده که کمک شایانی به ساخت فیلم کرده است. وی معتقد است که برای او کسب اطلاعات و تعلیم خارج از رسانه ای که در آن مشغول به کار هستند بسیار مهم است.

او و Chris Lavis دو هفته تمام در قطار شمال کانادا مسافرت کردند تا بتوانند درباره احساسات و ترس زنانی که تنها سفر می کنند اطلاعات درستی داشته باشند.

علاوه بر وظیفه فیلمسازی در فیلم مادام توتلی-پوتلی او نقش های دیگری به عنوان انیماتور، مجسمه ساز، نویسنده فیلمنامه و کارگردان هنری را نیز عهده دار بود. در سال ۱۹۹۷ Chris Lavis و Maciek Szczerbowski شرکت Clyde Henry را در مونترال تاسیس کردند. این شرکت تولیدی فیلم به ساخته های چند رسانه ای، انیمیشن stop-motion و جلوه های بصری اختصاص دارد. آنها برای ساخت تصاویر، موزیک ویدئوها و طراحی های خود مورد تحسین قرار گرفته اند. آن دو یک کمیک استریپ سریال در مجله Vice به نام The Untold Tales of Yuri Gagarin منتشر کردند. این دو سابقه دوستی ۱۵ ساله ای با هم دارند.

ماچيك زربووسكي

فيلموگرافي:

كارگردان:

۲۰۰۷: Madame Tutli-Putli

نویسندگی:

۲۰۰۷: Madame Tutli-Putli

لينكها:

پروفايل IMDb