Contact Us Site Map rss

Studio Bozzetto & Co

معرفي استودیوی Studio Bozzetto & Co

گردآوري و ترجمه : شورا جاري

shora.jari@gmail.com

2009/02/24

برونو بوزتو قبلاً با استودیو Alienatio همکاری می کرد. این استودیو توسط پسر دوم برونو، فابیو و دیگو زاچی در میلان تاسیس شد.

محصولات این استودیو منحصر به هنر کارتون و تصویرگری نبود بلکه علاوه بر این در صنعت تبلیغات هم دستی داشت و به ساخت آگهی های بازرگانی انیمیشنی، موزیک ویدئو، انیمیشن های مستند علمی – پزشکی مشغول بود. بسیاری از آگهی های بازرگانی آنها مختص MTV ساخته شده بودند.

برخی از انیمیشن های کوتاهی که برای خود ساخته بودند در فستیوالهای داخل و خارج ایتالیا به نمایش درآمده و گاهاً برنده جایزه شدند.

در سال 2006 در Big Screen Italia در چین انیمیشن کوتاه AZIZ ساخته استودیو Alienatio جوایز هیات داوران و مخاطبین را به خود اختصاص داد.

سبک منحصر بفرد و موفق استودیو Alienatio از تلفیق تکنیکهای مختلف انیمیشن از قبیل انیمشن دو بعدی، سه بعدی، فیلم زنده و توجه دقیق به جزییات، رنگ، سایه ها و جلوه های ویژه تشکیل شده است. برای موزیک متن این استودیو به مهارت موسیقیایی خیره کننده Maurizo Malagnini تکیه دارد. این استودیو تحت نظر برونو 3 انیمیشن کوتاه آموزشی برای کنسولگری استان برگامو، یک انیمیشن تاریخی مستند و چند کار با موضوع پزشکی و نیز یک ویدئوی انیمیشنی برای Zecchino d'Oro ساخته است.

سپس برونو بوزتو با همکاری پسر بزرگش آندریا بوزتو و پیترو پینتی، که هر دو سابقاً استودیو انیمیشن سه بعدی خود را با نام Blinky Animation اداره می کردند، استودیوی انیمیشن دیگري با نام Studio Bozzetto & Co. تاسيس كردند.

"استودیو بوزتو و همکاران" به عنوان استودیو تولید و تهیه انیمیشن 3 بعدی و با هدف تولید انیمیشن کوتاه، فیلم بلند، سریالهای انیمیشنی تلویزیونی و کارهای کوتاه تلویزیونی با استفاده از تکنیکهای مختلفی از قبیل انیمیشن دو بعدی (کلاسیک و دیجیتال)، برشی و انیمیشن سه بعدی تاسیس شد.

این استودیو در برگامو و میلان پایه گذاری شد و از گروه بزرگی از افراد حرفه ای استفاده می کند که به عنوان یک تیم به نوآوری و خلاقیت برای تهیه یک کار مشترک می پردازند. استودیو بوزتو و شرکا به تولید سریال Psico Vip و انیمیشن های کوتاه بسیاری برای تلویزیون از جمله یک سری مستند برای شبكه تلويزيوني Sky پرداخته است.

حاصل همکاری استودیو بوزتو و استودیو Alienatio انیمیشن کوتاه آموزشی حیرت برانگیز Armi su strada با نام انگلیسی Weapons on the road محصول 2008 می باشد که با همکاری کنسولگری استان برگامو و کارگردانی برونو بوزتو ساخته شد.

استودیو بوزتو و شرکا به تولید انیمیشن های سه بعدی مشغول است در حالیکه استودیو Alienatio مسوول تولید انیمیشن دو بعدی، نور و جلوه های ویژه است. آهنگسازی و تولید موزیک متن فیلمها به عهده Maurizio Malagnini است.


اطلاعات تماس و لينكها:

وب سايت رسمي

ايميل: studio@studiobozzetto.com

آدرس: via Melchiorre Gioia, 55 - 20124 – Milano – Italy

تلفن: 0289289873 – 0039

فكس: 0289289874 – 0039


Share |

آرشیو انیمک